WhatsApp Hattımız
Shopping Cart
split klima

BİREYSEL KLİMA SİSTEMLERİ

sistemleri, ev tipi klima sistemleri olarak da bilinen, genel olarak evlerde ya da küçük alanlarda kullanılması uygun olan ürünleri kapsamaktadır. Bu ürün tipleri ile bulunulan kapalı alanın ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayabilir, farklı model ve markalarda bulunan ürünler içerisinden yapacağınız seçimlerle evinizde şık bir görüntüye de sahip olabilirsiniz. Duvar tipi klima, bireysel klima sistemleri içerisinde en çok kullanılan üründür. Montajının kolaylığı ve kapladığı alanın azlığı sayesinde, kullanımını da rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan bu ürünler, farklı seçenekleri ile geniş bir tercih olanağı da sunmaktadır. Duvar tipi klima modeli iç ve dış ünite olmak üzere iki ayrı üniteden oluşmaktadır. 

DUVAR TİPİ KLİMA FİYATLARI

Seçeceğiniz ürün modeline ve markasına göre duvar tipi klima fiyatları değişiklik gösterebilir. Ürün seçimi yaparken, verimli çalışması ve enerji tüketimi gibi konulara dikkat etmeniz, kullanım süresince en iyi faydayı görmenize sebep olacak etkenlerdir. Evinizin dekorasyonuna göre tercih edebileceğiniz farklı renk seçenekleri ile birlikte salonunuza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Klima arayışınızı sürdürürken, ihtiyacınıza göre seçenekler belirleyebilir, en ucuz duvar tipi klima ya da en az enerji harcayan modeller şeklinde karşılaştırmalar yaparak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ürün seçeneklerini gözden geçirirken en fazla düşünülen sorulardan birisi de en iyi duvar tipi klima hangisi şeklindedir. Burada belirleyici olan faktörlerden en önemlisi kullanacağınız alan ve beklediğiniz çalışma performansı olacaktır. Bu sebepler her kullanıcı için bu soruya verilecek cevap değişebilmektedir. Bu cihazlar genel olarak bir iç ünite ve bir dış üniteden oluşmakta olduğu gibi dış ünitesiz duvar tipi klima modelleri de bulunmaktadır. Özellikle dış ünitenin monte edilmesinin güç olduğu mekanlarda tercih edilen ve buna özel tasarıma sahip olan cihazlar soğutma sırasında drenaj bağlantısına gereksinim duymamaktadırlar. Özellikle ev içerisinde kullanılacak ürünler için alan genişliği ve kurulum yapılacak yer önemlidir. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz duvar tipi klima ölçüleri salonunuzda ya da ofisinizde kullanım için uygun seçeneklerde bulunmakta olup, alandan en iyi şekilde tasarruf etmenizi sağlayacak olan çeşitli ürün yelpazesine de sahiptir. Farklı model ve boyut seçeneklerinin yanı sıra markaların kendi özel tasarımlarını da bulabileceğiniz duvar tipi klima çeşitleri pek çok farklı ihtiyaç için kullanıcılara, geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Temel olarak enerji tüketimi, ürünün boyutları ve performansı gibi detaylara dikkat etmeniz ve bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız, kullanım süreniz boyunca sizin avantajınıza olacaktır. 

SPLİT KLİMA

genel olarak evlerde kullanılmakta olan, iç ve dış ünite olmak üzere iki ayrı üniteden oluşan klimalara verilen genel bir addır. Hem ısıtma hem de soğutma görevlerini yerine getirebilen split klima tipleri, her mevsim kullanılabilecek uygunluktadır. Bu ürün modeli ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri olan split klima nedir sorusunun en basit cevabı bu şekilde verilebilir. Bu cihazlarda hava akımı iç ünite sayesinde dışarı aktarılmakta ve dış ünite vasıtasıyla iç üniteye gelen hava akımı ortama istenilen sıcaklık derecesini vermektedir. Sıcak yaz günlerinde yarattığı soğuk hava akımı sayesinde serinleyebilir, soğuk havalarda ise ortama verilen sıcak hava sayesinde ısınabilirsiniz. Seçeceğiniz marka ve modele göre split klima fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlara etki eden faktörler performans ve enerji tüketimi gibi etkenlerdir. Bu cihazlar ortamda istenilen dereceye ayarlandıktan sonra, o dereceye kadar geldikten sonra durur ve ortamın sıcaklığına göre tekrar çalışarak, alan içerisindeki sıcaklık dengesini kontrolü altına alır. Soğuk ve sıcak ayarları için aynı şekilde çalışan split klimalar farklı kapasite seçenekleri ile de bulunmaktadır. Evinizin içerisinde bulunacak olan iç ünitenin ölçüleri de tercihe bağlı olarak değişebilmektedir. Split klima ölçüleri farklı boyutlarda olmakla birlikte kaplayacağı alanı da buna göre belirleyebilir ve alacağınız ürüne karar verirken göz önünde bulundurabilirsiniz. Çeşitli modeller ve özelliklerde bulunan split klimaları, ürünlerimiz içerisinden kontrol edebilir, iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

duvar tipi klima fiyatları en ucuz duvar tipi klima split klima nedir ? mıtsubıshı klima

mıtsubıshı klima fiyatları en iyi duvar tipi klima duvar tipi klima hata kodları

multi klima hata kodları

Bir cevap yazın
Ücretsiz Montaj

Aldığınız tüm duvar tipi split klimalarınızın montajını tamamen ücretsiz olarak uygulayıp klimanızı çalıştırıp teslim ediyoruz.

Periyodik Bakım

Klima cihazlarınızın ihtiyacı olan aylık ve yıllık bakım ihtiyaçlarını ister tek seferlik ister sözleşmeli olarak karşılıyoruz

Teknik Destek

Kullanıma yönelik ve basit arızalar ile alakalı kısa zamanda sonuç almak için ücretsiz telefon desteği olarak veriyoruz.

Ücretsiz Keşif

Her türlü projede konfor ihtiyacınızı yerinde tespit ediyor, size en uygun klimayı beraber seçip uygulamasını derhal yapıyoruz.

0212-294-90-22