WhatsApp Hattımız
Shopping Cart

Hakkımızda

22 yılı aşkın tecrübemizi ilkeli hizmet anlayışımız ile harmanlayıp müşteri memnuniyetine çevirmiş prensipli bir firmayız.

Güvenilir

İş ortaklarımız olan Form Group AŞ ve OAC İklimlendirme AŞ ile sektörde oluşturduğumuz güven iklimini yaşam alanlarına taşırken tüm paydaşların kazanabildiği kalite/fiyat dengesini oluşturarak şeffaf ve paylaşımcı bir iş anlayışı sunuyoruz. Üstün Japon teknolojisini evinize getiriyoruz.

mitsubishi-form-klima-r32 (1)

Zamanında

İhtiyaç duyduğunuz an bir telefon kadar uzağınızdayız. Söz verdiğimiz zamanda, ihtiyacınız olan hizmetin başında olup mümkün olan en kısa sürede klimanızı çalışır halde teslim ediyoruz.

 

 

Şeffaf

Profesyonel satış ve servis anlayışımızla her noktada maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak tüketicilerimiz için yüksek kaliteyi en şeffaf şekilde ulaşılabilir kılıyoruz.

Ücretsiz Montaj

Aldığınız tüm duvar tipi split klimalarınızın montajını tamamen ücretsiz olarak uygulayıp klimanızı çalıştırıp teslim ediyoruz.

Periyodik Bakım

Klima cihazlarınızın ihtiyacı olan aylık ve yıllık bakım ihtiyaçlarını ister tek seferlik ister sözleşmeli olarak karşılıyoruz

Teknik Destek

Kullanıma yönelik ve basit arızalar ile alakalı kısa zamanda sonuç almak için ücretsiz telefon desteği olarak veriyoruz.

Ücretsiz Keşif

Her türlü projede konfor ihtiyacınızı yerinde tespit ediyor, size en uygun klimayı beraber seçip uygulamasını derhal yapıyoruz.

0212-294-90-22