WhatsApp Hattımız
Shopping Cart
multi klima sistemleri

MULTİ KLİMA SİSTEMLERİ

Multi klima sistemleri tek bir dış üniteye bağlı olan ve birden fazla iç ünite ile soğutma ve ısıtma işlevlerini yerine getiren sistemlere denir. Mekanda kullanılan iç ünitelerin çokluğuna rağmen dış ünitelerin az sayıda olması, yer tasarrufu ve görüntü kirliliği yaratmaması açısından avantaj sağlamaktadır. Farklı özelliklere sahip iç üniteleri mekan içerisinde kullanabilir ve kullanacağınız klima dış ünite vasıtasıyla en iyi şekilde ihtiyaçlarınızı karşılar. Ev, otel, iş yeri gibi pek çok alanda kullanılabilen bu cihazlar farklı model ve markalarda bulunabilmektedir. 

MULTİ KLİMA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Multi klima sistemleri fiyatları alacağınız marka ve modele göre değişmekle birlikte kullanacağınız iç ünite sayısına göre de farklılık gösterecektir. Farklı iç ünite tiplerinden tercih edebilir ve evinizde ya da iş yerinizde bu sistemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız klima iç ünite sayısı değişse de tek bir dış üniteye bağlı olması sayesinde hem enerji tasarrufu yapmanıza hem de çevre dostu bir kullanıma imkan sağlayacaktır. Ayrıca farklı tipteki iç üniteleri birlikte kullanabilecek olmanız, iç mekandaki farklı yerlere göre farklı ürün seçimi yapabilmenize olanak tanır. En zor yerlerde dahi kolay kurulum yapılabilecek bu cihazlar hem zaman hem de mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Klima iç ünite fiyatları marka ve modele göre değişiklik göstermekte, her bütçeye göre ürün seçimi yapabileceğiniz çeşitlilikte seçenekler sunmaktadır. Cihazlarınızı uzun süreli kullanmak için gerekli olan bakımlarını yapmanız etkili olacaktır. Bu işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilir ve çalıştığı süre boyunca en iyi verimi alabilirsiniz. Klima iç ünite temizliği de bu açıdan önemlidir. Filtrelerde biriken tozları elektrik süpürgesi ile çekerek ya da ılık su ile yıkama yaparak hızlı ve kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Periyodik olarak yapacağınız bu gibi işlemler, cihazınızın en iyi performans ile çalışmasına sebep olacaktır. Cihazları kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğü ya da monte edilecek alanın boyutuna göre farklı ölçülerde ürün seçimi yapabilirsiniz. Klima iç ünite ölçüleri tercihinize göre seçim yapabileceğiniz farklı seçeneklerde bulunduğu gibi iç dekorasyonunuza uyumlu olabilecek farklı renkleri de tercih etmenize olanak sağlayacak çeşitlerde bulunmaktadır. 

MULTİ KLİMA SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİ

Multi klima sistemi kullanılan cihazlar çoklu iç üniteye sahip olup tek bir dış ünite ile çalışmaktadır. İç ünite konusunda ihtiyaca yönelik seçim yapabileceğiniz farklı çeşitler bulunmakla birlikte, ölçülerine göre de seçim yapabilirsiniz. Özellikle iş yerleri için tercih edilen ve duvardan ya da yerden tasarruf yapılmasına olanak tanıyan kaset tipi iç ünite ürünleri, kolaylıkla monte edilebilmesinin yanında tavana yerleştirilmekte ve hava akımını mekanın her yerine eşit derecede dağıtmaktadır. Kurulumu ve kullanımı kolay olan bu cihazlar uzun ömürlü bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Kaset tipi multi klima kullanarak farklı alanlarda birden çok odanın tavanında kullanabileceğiniz ürünleri tek bir dış üniteye bağlayarak yüksek verim alabilirsiniz. En çok kullanılan ürünlerden olan duvar tipi modelleri de tercih edebilir ve iç mekanınızın farklı alanlarında çoklu olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikle dar alanlarda az yer kaplaması sayesinde tercih edilebilecek ürünlerden bir diğeri de konsol tipi multi iç ünite cihazlarıdır. Farklı soğutma ve ısıtma kapasitelerinde tercih edebileceğiniz bu ürünün kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Farklı özellikleri ve çeşitleri ile bulabileceğiniz multi klima dış ünite açısından tek bir cihaz kullanılmasından dolayı her konuda avantaj sağlamaktadır. Özellikle işletmelerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan kanallı multi klima iç ünite bu ürün modellerinin çeşitlerinden bir diğeridir. Kullanacağınız mekana ve alanın genişliğine göre tercih etmeniz, performans ve enerji verimliliği açısından size yarar sağlayacak uzun vadede enerji tüketimi konusunda maliyetlerinize olumlu anlamda etki edecektir. Farklı ürün modelleri hakkında bilgi almak ve ihtiyacınız olan ürünleri belirlemek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Montaj

Aldığınız tüm duvar tipi split klimalarınızın montajını tamamen ücretsiz olarak uygulayıp klimanızı çalıştırıp teslim ediyoruz.

Periyodik Bakım

Klima cihazlarınızın ihtiyacı olan aylık ve yıllık bakım ihtiyaçlarını ister tek seferlik ister sözleşmeli olarak karşılıyoruz

Teknik Destek

Kullanıma yönelik ve basit arızalar ile alakalı kısa zamanda sonuç almak için ücretsiz telefon desteği olarak veriyoruz.

Ücretsiz Keşif

Her türlü projede konfor ihtiyacınızı yerinde tespit ediyor, size en uygun klimayı beraber seçip uygulamasını derhal yapıyoruz.